Maamaa Dino s efekty 14cm český obal
Kód produktu: W028977
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Maamaa Dino s efekty 14cm český obal. Světelné a zvukové efekty stlačením hlavy dolů. 3xAG13 baterie součástí. Přepínač ON/OFF na boční straně. 2 varianty - zelená, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W028977 |
| Ean produktu | 8590331963355 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 18.0 cm |
| Šířka výrobku: | 12.5 cm |
| Výška výrobku: | 4.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03712 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | CN |

