Magnet abeceda dřevená
Kód produktu: W010941
Slevová skupina: A
Dřevěný magnet lze připevnit na jakýkoli kovový povrch, přichytit s nimi obrázky či vzkazy. Obsah balení 26ks.
Podobné produkty
Popis produktu
Dřevěný magnet lze připevnit na jakýkoli kovový povrch, přichytit s nimi obrázky či vzkazy. Obsah balení 26ks.Parametry produktu
| Kód produktu | W010941 |
| Ean produktu | 8590331924578 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.0 cm |
| Šířka výrobku: | 18.5 cm |
| Výška výrobku: | 3.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 62.0 cm |
| Šířka kartonu: | 53.0 cm |
| Výška kartonu: | 40.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.13144 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 200 |
| Země původu: | CN |

