Magnet tukan
Kód produktu: W010924
Slevová skupina: A
Magnetku ve tvaru tukana lze připevnit na jakýkoli kovový povrch, přichytit s nimi obrázky či vzkazy. Rozměry 3D magnetky: 5 x 4,5 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Magnetku ve tvaru tukana lze připevnit na jakýkoli kovový povrch, přichytit s nimi obrázky či vzkazy. Rozměry 3D magnetky: 5 x 4,5 cmParametry produktu
| Kód produktu | W010924 |
| Ean produktu | 8590331924455 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04212 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

