Plánovací kalendář týdenní, magnetický 43x33cm
Kód produktu: W007176
Slevová skupina: A
Pro přehled ve schůzkách, snadnější plánování pracovního týdne či zapisování školních úkolů je magnetický týdenní plánovač ideální. Kdykoliv můžete ...
Podobné produkty
Popis produktu
Pro přehled ve schůzkách, snadnější plánování pracovního týdne či zapisování školních úkolů je magnetický týdenní plánovač ideální. Kdykoliv můžete použitím suché stěrky napsaný text smazat a přepsat stírací fixou. magnetický - možno dát na lednici smývatelný - whiteboard Velikost: 43 x 33 cmParametry produktu
| Kód produktu | W007176 |
| Ean produktu | 8590331916252 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 34.0 cm |
| Šířka výrobku: | 42.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.2 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 6.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00959 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

