Magnet skleněný obličej 3 cm mix
Kód produktu: W056031
Slevová skupina: A
Magnet skleněný čtverec obličej o velikosti 3 cm. Mix smajlíků a barevných variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Magnet skleněný čtverec obličej o velikosti 3 cm. Mix smajlíků a barevných variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W056031 |
| Ean produktu | 8590331045679 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 9.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.5 cm |
| Výška výrobku: | 8.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 28.0 cm |
| Výška kartonu: | 45.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05670 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 85051110 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 576 |
| Země původu: | CN |

