Mašinka s efekty na setrvačník 23,5 cm
Kód produktu: W038546
Slevová skupina: A
- Novinka
Mašinka s efekty. Rozměry 23,5x12x14 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na střeše mašinky. 3xAAA (1.5V) baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Mašinka s efekty. Rozměry 23,5x12x14 cm. Na setrvačník. Světelné a zvukové efekty, aktivace tlačítky na střeše mašinky. 3xAAA (1.5V) baterie nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038546 |
| Ean produktu | 8590331989508 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 28.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.5 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 83.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 38.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09587 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

