Vodní puška pumpovací 52 cm
Kód produktu: W028106
Slevová skupina: A
Vodní puška. Délka 52 cm. Střelba pumpováním. 2 varianty - modrá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Vodní puška. Délka 52 cm. Střelba pumpováním. 2 varianty - modrá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W028106 |
| Ean produktu | 8590331960842 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 52.5 cm |
| Šířka výrobku: | 6.0 cm |
| Výška výrobku: | 29.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 54.0 cm |
| Šířka kartonu: | 53.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17170 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030081 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

