Míč Cars 23 cm
Kód produktu: W019884
Slevová skupina: D
Míč Cars. Velikost 23 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Míč Cars. Velikost 23 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W019884 |
| Ean produktu | 5202522131513 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.7 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 15.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04388 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95066200 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | GR |

