Míč guma nenafouknutý fotbalový 22 cm
Kód produktu: W005448
Slevová skupina: A
Tento gumový, barevný míč potěší každého fanouška fotbalu. Průměr 22 cm. Doporučený věk: od 3 let
Podobné produkty
Popis produktu
Tento gumový, barevný míč potěší každého fanouška fotbalu. Průměr 22 cm. Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W005448 |
| Ean produktu | 8590331909957 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 22.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 30.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04050 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95066200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 100 |
| Země původu: | CN |

