Míč Krtek guma nenafouknutý 23 cm
Kód produktu: W017675
Slevová skupina: B
velikost 23cm
Podobné produkty
Popis produktu
velikost 23cmParametry produktu
| Kód produktu | W017675 |
| Ean produktu | 8590331939145 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 23.0 cm |
| Šířka výrobku: | 23.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 23.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95066200 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | MK |

