Produkt byl přidán do oblíbených
Míček ovoce 10 cm
Kód produktu: W118308
Slevová skupina: A
Malý roztomilý míček s motivem ovoce zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Varianty: meloun kiwi citron jahoda Velikost: 10 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Malý roztomilý míček s motivem ovoce zabaví děti na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Varianty: meloun kiwi citron jahoda Velikost: 10 cmParametry produktu
| Kód produktu | W118308 |
| Ean produktu | 8590331183081 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 10.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 38.0 cm |
| Výška balení: | 10.0 cm |
| Délka kartonu: | 61.0 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 85.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 12 ks |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.21259 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 96 |
| Balení velké: | 192 |
| Země původu: | CN |

