Produkt byl přidán do oblíbených
Míček se světlem 7,5 cm
Kód produktu: W005261
Slevová skupina: A
Veselý míček s obličejem zabaví děti především díky světelným efektům! Děti si mohou hrát na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 7,5 cm Baterie 3xAG13 jsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Veselý míček s obličejem zabaví děti především díky světelným efektům! Děti si mohou hrát na zahradě i u vody a zároveň si dopřejí trochu pohybu. Velikost: 7,5 cm Baterie 3xAG13 jsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W005261 |
| Ean produktu | 8590331909049 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 3xAG13 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 7.5 cm |
| Šířka výrobku: | 7.5 cm |
| Výška výrobku: | 7.5 cm |
| Délka balení: | 28.0 cm |
| Šířka balení: | 22.0 cm |
| Výška balení: | 17.0 cm |
| Délka kartonu: | 58.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 24 ks |
| Kusů v displayi: | 24 ks |
| Objem kartonu: | 0.13311 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

