Produkt byl přidán do oblíbených
Míček soft tenis 2ks 7 cm
Kód produktu: W208523
Slevová skupina: C
Míček soft tenis. Balení obsahuje 2ks. Průměr 7 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Míček soft tenis. Balení obsahuje 2ks. Průměr 7 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W208523 |
| Ean produktu | 8001011148608 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 7.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 7.0 cm |
| Délka kartonu: | 0.0 cm |
| Šířka kartonu: | 0.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05100 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95066100 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 50 |
| Země původu: | CN |

