Tahací harmonika akordeon 14x6x23 cm
Kód produktu: W038501
Slevová skupina: A
Tahací harmonika akordeon. Rozměry 14x6x23 cm. Zvukové efekty. 2xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Tahací harmonika akordeon. Rozměry 14x6x23 cm. Zvukové efekty. 2xAA baterie nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038501 |
| Ean produktu | 8590331989058 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 52.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.11419 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

