Karaoke kabelka - český obal
Kód produktu: W021567
Slevová skupina: A
Karaoke kabelka. Světelné a zvukové efekty. Součástí mikrofon, vstup pro telefon a mp3 přehrávač, 2 tlačítka - efekt potlesku, vestavěné melodie. Přepínač ON/OFF. 3xAA baterie nejsou součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Karaoke kabelka. Světelné a zvukové efekty. Součástí mikrofon, vstup pro telefon a mp3 přehrávač, 2 tlačítka - efekt potlesku, vestavěné melodie. Přepínač ON/OFF. 3xAA baterie nejsou součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W021567 |
| Ean produktu | 8590331950058 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 16.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 3xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 28.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 47.0 cm |
| Výška kartonu: | 87.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.19218 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 30 |
| Země původu: | CN |

