Produkt byl přidán do oblíbených
Minecraft plyš Vlk 28 cm
Kód produktu: W060620
Slevová skupina: C
Minecraft plyš vlk. Velikost 28 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Minecraft plyš vlk. Velikost 28 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W060620 |
| Ean produktu | 5050565970053 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 10.8 cm |
| Šířka výrobku: | 32.2 cm |
| Výška výrobku: | 17.9 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 49.5 cm |
| Šířka kartonu: | 30.6 cm |
| Výška kartonu: | 30.2 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.04570 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

