Třpytivý obojek pro kočky s rolničkou 31 cm
Kód produktu: W061392
Slevová skupina: C
- Novinka
Třpytivý obojek pro psy s rolničkou. Velikost 1x31 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Třpytivý obojek pro psy s rolničkou. Velikost 1x31 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W061392 |
| Ean produktu | 5905523690903 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 1.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | N/A |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 20.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 27.0 cm |
| Šířka kartonu: | 21.5 cm |
| Výška kartonu: | 12.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.00726 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 48 |
| Země původu: | PL |

