Modelína Doh Krtek 4x50 g
Kód produktu: W170945
Slevová skupina: B
Modelína Doh Krtek. Balení 4x50g. Barvy - modrá, zelená, žlutá, červená.
Podobné produkty
Popis produktu
Modelína Doh Krtek. Balení 4x50g. Barvy - modrá, zelená, žlutá, červená.Parametry produktu
| Kód produktu | W170945 |
| Ean produktu | 8590331709458 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 3.9 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 5.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 39.0 cm |
| Šířka kartonu: | 23.0 cm |
| Výška kartonu: | 12.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.01121 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 34070000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 28 |
| Země původu: | BY |

