Modelína Doh set Krtek 450 g
Kód produktu: W170946
Slevová skupina: B
modelovací hmota, tvořítka, 15x30g modelíny v různých barvách
Podobné produkty
Popis produktu
modelovací hmota, tvořítka, 15x30g modelíny v různých barváchParametry produktu
| Kód produktu | W170946 |
| Ean produktu | 8590331709465 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,400 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.4 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 9.5 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 21.0 cm |
| Šířka kartonu: | 39.5 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02240 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | BY |

