Zástěra na výtvarnou výchovu 40x52cm
Kód produktu: W811483
Slevová skupina: A
Zástěrka na výtvarnou výchovu 40 x 52cm • Zavazování kolem krku a v pase • Malá kapsička vepředu • Mix barev
Podobné produkty
Popis produktu
Zástěrka na výtvarnou výchovu 40 x 52cm • Zavazování kolem krku a v pase • Malá kapsička vepředu • Mix barevParametry produktu
| Kód produktu | W811483 |
| Ean produktu | 8590331316809 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 28.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Škola |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.8 cm |
| Délka kartonu: | 75.0 cm |
| Šířka kartonu: | 40.0 cm |
| Výška kartonu: | 60.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.18000 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 62114310 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks, Na cestě |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

