Rumba koule Krtek 16 cm
Kód produktu: W170922
Slevová skupina: B
Rumbakoule jsou velmi zábavný a přitom jednoduchý hudební nástroj. Skvěle se hodí svým zvukem k doprovodu všech písniček. Rumbakoule by neměly ...
Podobné produkty
Popis produktu
Rumbakoule jsou velmi zábavný a přitom jednoduchý hudební nástroj. Skvěle se hodí svým zvukem k doprovodu všech písniček. Rumbakoule by neměly chybět na žádné párty ani při domácím muzicírování. Určitě zaujme všechny - hlavně naše nejmenší muzikanty.Parametry produktu
| Kód produktu | W170922 |
| Ean produktu | 8590331709229 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 5.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 5.0 cm |
| Délka balení: | 5.0 cm |
| Šířka balení: | 19.0 cm |
| Výška balení: | 26.0 cm |
| Délka kartonu: | 47.0 cm |
| Šířka kartonu: | 37.0 cm |
| Výška kartonu: | 43.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07478 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 60 |
| Země původu: | CN |

