Nádobí plechové sada žlutá 15ks
Kód produktu: W038217
Slevová skupina: A
Nádobí plechové sada žlutá 15ks. Obsahuje tác 24cm, konvici 11cm, 2x hrneček 6cm, 4x talířek 5,5cm, 4x talířek 7cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Nádobí plechové sada žlutá 15ks. Obsahuje tác 24cm, konvici 11cm, 2x hrneček 6cm, 4x talířek 5,5cm, 4x talířek 7cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W038217 |
| Ean produktu | 8590331986217 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 32.0 cm |
| Šířka výrobku: | 9.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 61.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 84.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.17422 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

