Nádobíčko, více druhů, 12 ks
Kód produktu: W004211
Slevová skupina: C
- Výprodej
Každá hospodyňka by měla mít své nádobíčko, aby mohla připravovat skvělé jídlo i pití pro své hosty! Který z těchto sad plastového nadobí si ...
Podobné produkty
Popis produktu
Každá hospodyňka by měla mít své nádobíčko, aby mohla připravovat skvělé jídlo i pití pro své hosty! Který z těchto sad plastového nadobí si vybereš? Varianty: Růžovo-bílý set s fialovou konvičkou: konvička, 4 hrníčky, 4 podšálky, 4 lžíčky, cukřenka, mlékovka Barevný set s konvičkou: konvička, 4 hrníčky, 4 podšálky, 4 lžíčky, cukřenka, mlékovka Barevný set bez konvičky: 6 hrníčků, 6 talířků, 6 lžiček, 6 vidliček a nožíků, solnička, pepřenka, hrnec s pokličkou, pánvička Doporučený věk: oParametry produktu
| Kód produktu | W004211 |
| Ean produktu | 4810344049506 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,300 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.3 kg |
| Délka výrobku: | 44.5 cm |
| Šířka výrobku: | 33.0 cm |
| Výška výrobku: | 26.3 cm |
| Délka kartonu: | 44.7 cm |
| Šířka kartonu: | 32.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.0 cm |
| Kusů v displayi: | 12 ks |
| Objem kartonu: | 0.05293 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030070 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | BY |

