51043 Nafukovací bazén metalický 2,01 m x 53 cm
Kód produktu: W004737
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Velikost 2,01 m x 53 cm, 3 kruhy, obsah balení: nafukovací bazén, záplata na opravuParametry produktu
| Kód produktu | W004737 |
| Ean produktu | 6942138973914 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 3,700 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 6+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 3.7 kg |
| Délka výrobku: | 33.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.5 cm |
| Výška výrobku: | 30.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 34.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.03500 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95069990 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 3 |
| Země původu: | CN |

