Nafukovací lehátko Krtek 65x180 cm
Kód produktu: W017828
Slevová skupina: B
- Výprodej
Velké nafukovací lehátko s Krtkem. Rozměry 65x180 cm.
Podobné produkty
Popis produktu
Velké nafukovací lehátko s Krtkem. Rozměry 65x180 cm.Parametry produktu
| Kód produktu | W017828 |
| Ean produktu | 8590331939497 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 14.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 20.0 cm |
| Šířka výrobku: | 4.0 cm |
| Výška výrobku: | 27.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 23.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.03050 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks, Na cestě |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

