Nafukovací míč Krtek 51cm
Kód produktu: W170100
Slevová skupina: B
Pojďte si zadovádět s Krtečkem a jeho kamarádkou Myškou, řádit můžete nejen u vody! Dětský nafukovací míč do vody s Krtečkem a jeho kamarády. Průměr: 51 cm
Podobné produkty
Popis produktu
Pojďte si zadovádět s Krtečkem a jeho kamarádkou Myškou, řádit můžete nejen u vody! Dětský nafukovací míč do vody s Krtečkem a jeho kamarády. Průměr: 51 cmParametry produktu
| Kód produktu | W170100 |
| Ean produktu | 8590331701001 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 2.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 1.0 cm |
| Šířka výrobku: | 19.0 cm |
| Výška výrobku: | 24.0 cm |
| Délka balení: | 19.0 cm |
| Šířka balení: | 1.0 cm |
| Výška balení: | 24.0 cm |
| Délka kartonu: | 26.0 cm |
| Šířka kartonu: | 22.0 cm |
| Výška kartonu: | 20.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01144 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

