58590NP Nafukovací zvířátka do vody
Kód produktu: W158590
Slevová skupina: A
Podobné produkty
Popis produktu
Intex Nafukovací zvířátka do vody. 4 varianty - velryba, rybka, plameňák, kačenka.Parametry produktu
| Kód produktu | W158590 |
| Ean produktu | 6941057455907 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 2+ |
| Vhodné pro: | Batole |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 2.0 cm |
| Šířka výrobku: | 15.5 cm |
| Výška výrobku: | 20.0 cm |
| Délka balení: | 2.0 cm |
| Šířka balení: | 15.0 cm |
| Výška balení: | 20.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.5 cm |
| Výška kartonu: | 21.5 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.01400 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030049 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 36 |
| Země původu: | CN |

