Nakladač na ovládání 25 cm
Kód produktu: W001936
Slevová skupina: A
Nakladač rozhodně nesmí chybět na tvém staveništi! Naložit a přemístit stavební materiál nebude žádný problém! Díky velkým kolům nakladač snadno ...
Podobné produkty
Popis produktu
Nakladač rozhodně nesmí chybět na tvém staveništi! Naložit a přemístit stavební materiál nebude žádný problém! Díky velkým kolům nakladač snadno zdolá i nerovný terén! světelné a zvukové efekty frekvence 2.4 GHz baterie - nakladač - 3xAA, ovladač 2xAA (nejsou součástí) Velikost: 25 cm Doporučený věk: od 3 letParametry produktu
| Kód produktu | W001936 |
| Ean produktu | 8590331903757 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | nakladač - 3xAA, ovladač - 2xAA |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 13.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 51.5 cm |
| Šířka kartonu: | 41.0 cm |
| Výška kartonu: | 61.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.12880 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Recyklační poplatek: | 0.84 kč |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 18 |
| Země původu: | CN |

