Nakladač pásový 43cm
Kód produktu: W023692
Slevová skupina: C
- Výprodej
Nakladač pásový. Velikost 43cm. asort 4 druhy - červená, oranžová, žlutá, červeno-modrá
Podobné produkty
Popis produktu
Nakladač pásový. Velikost 43cm. asort 4 druhy - červená, oranžová, žlutá, červeno-modráParametry produktu
| Kód produktu | W023692 |
| Ean produktu | 4810344007377 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 1+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 44.0 cm |
| Šířka výrobku: | 22.0 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 37.5 cm |
| Objem kartonu: | 0.13005 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 8 |
| Země původu: | BY |

