Dopravní prostředky 6 ks 9 cm
Kód produktu: W013260
Slevová skupina: A
- Výprodej
Sada dopravních prostředků, záleží jen na tobě který použiješ! Jedno mají však tyto dopravní prostředky společné, a to dostat bezpečně cestující ...
Podobné produkty
Popis produktu
Sada dopravních prostředků, záleží jen na tobě který použiješ! Jedno mají však tyto dopravní prostředky společné, a to dostat bezpečně cestující tam, kam potřebují! Plastové dopravní prostředky jezdí na zpětné natažení a upoutají svým roztomilým vzhledem. Velikost: 9 cm Doporučený věk: 3+Parametry produktu
| Kód produktu | W013260 |
| Ean produktu | 8590331930869 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,800 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.8 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 22.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 61.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 69.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.14311 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030075 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

