Kiddy Auto sklápěcí s efekty 19,5 cm buldozer 8 cm
Kód produktu: W012385
Slevová skupina: B
- Výprodej
Kiddy Auto sklápěcí s efekty. Balení obsahuje sklápěcí auto s efekty 19,5 cm a malý buldozer 8 cm. Světelné a zvukové efekty. Efekty se ...
Podobné produkty
Popis produktu
Kiddy Auto sklápěcí s efekty. Balení obsahuje sklápěcí auto s efekty 19,5 cm a malý buldozer 8 cm. Světelné a zvukové efekty. Efekty se aktivují stiskem tlačítka na střeše kabiny. Sklápěcí návěs s pohyblivými dvířky. Buldozer má pohyblivou lžíci. Volná kola. 2xAA baterie součástí. Doporučený věk: od 18 měsícůParametry produktu
| Kód produktu | W012385 |
| Ean produktu | 8590331928576 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | ANO |
| Baterie v balení: | ANO |
| Typ a počet baterií: | 2xAA součástí |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 27.0 cm |
| Šířka výrobku: | 11.0 cm |
| Výška výrobku: | 18.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 68.5 cm |
| Šířka kartonu: | 19.5 cm |
| Výška kartonu: | 55.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.07347 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | CN |

