Nálepky 14,6 x 25,5cm glitter
Kód produktu: W002664
Slevová skupina: A
Třpytivé samolepky s motivem oblíbené lamy nebo plameňáka ozdobí třeba tvůj diář, sešity, mobil či zrcadlo. Nebo vyrobíš pro své kamarádky ...
Podobné produkty
Popis produktu
Třpytivé samolepky s motivem oblíbené lamy nebo plameňáka ozdobí třeba tvůj diář, sešity, mobil či zrcadlo. Nebo vyrobíš pro své kamarádky originální přáníčko? Varianty: lama, kaktusy, kytičky (27 ks) plameňák, ananas, melouny, kytičky (27 ks)Parametry produktu
| Kód produktu | W002664 |
| Ean produktu | 8590331904624 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 6.4 kg |
| Určeno pro: | Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 14.5 cm |
| Šířka výrobku: | 25.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.3 cm |
| Délka balení: | 15.2 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 5.5 cm |
| Délka kartonu: | 28.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 26.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02402 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 48 |
| Balení velké: | 288 |
| Země původu: | CN |

