Nálepky 14x25,5 cm na kořenky, jmenovky rámeček
Kód produktu: W017498
Slevová skupina: A
Nálepky o velikosti 14x25,5cm. Nálepky vhodné na kořenky, jmenovky. Rámečky ve 2 barevných provedení - zlaté a stříbrné.
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky o velikosti 14x25,5cm. Nálepky vhodné na kořenky, jmenovky. Rámečky ve 2 barevných provedení - zlaté a stříbrné.Parametry produktu
| Kód produktu | W017498 |
| Ean produktu | 8590331938230 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 12.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 15.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 31.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 40.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 16.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.02240 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

