Nálepky 12x17 cm svítící ve tmě Hvězdy, 60 ks
Kód produktu: W026530
Slevová skupina: A
Nálepky o velikosti balení 12x17 cm svítící ve tmě Hvězdy. 60 ks uvnitř balení.
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky o velikosti balení 12x17 cm svítící ve tmě Hvězdy. 60 ks uvnitř balení.Parametry produktu
| Kód produktu | W026530 |
| Ean produktu | 8590331957156 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 13.5 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 19.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 65.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 35.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.10238 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 600 |
| Země původu: | CN |

