Nálepky 23x11 cm abeceda s glitrem
Kód produktu: W016591
Slevová skupina: A
Nálepky 23x11 cm abecedy s glitrem. 5 různých druhů (barev)
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky 23x11 cm abecedy s glitrem. 5 různých druhů (barev)Parametry produktu
| Kód produktu | W016591 |
| Ean produktu | 8590331936991 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.5 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 48.0 cm |
| Výška kartonu: | 27.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07776 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1200 |
| Země původu: | CN |

