Nálepky oči
Kód produktu: W047067
Slevová skupina: A
Nálepky oči 3D. 2 druhy.
Podobné produkty
Popis produktu
Nálepky oči 3D. 2 druhy.Parametry produktu
| Kód produktu | W047067 |
| Ean produktu | 8590331003228 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 11.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 0.1 cm |
| Výška výrobku: | 23.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 36.0 cm |
| Šířka kartonu: | 51.0 cm |
| Výška kartonu: | 52.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.09547 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 39199080 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 1000 |
| Země původu: | CN |

