Náramek svítící
Kód produktu: W889631
Slevová skupina: A
Svítící náramek, který rozzáří každou párty a vždy budete vidět v davu. Náramek je dodáván v rovném stavu, stačí ho zohnout a tím v náramku ...
Podobné produkty
Popis produktu
Svítící náramek, který rozzáří každou párty a vždy budete vidět v davu. Náramek je dodáván v rovném stavu, stačí ho zohnout a tím v náramku praskne vnitřní náplň, která se smíchá vnější náplní. Tím vznikne chemická reakce. Náramkem zatřepte, aby se tekutina lépe smísila. Tyčinka se spojí na koncích trubičkou a můžete jen navléci na ruku. Nebo můžete spojit více tyčinek dohromady a dát si je na krk. Doba svícení je až 8 hodin.Parametry produktu
| Kód produktu | W889631 |
| Ean produktu | 8590331258215 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 13.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 6.5 cm |
| Šířka výrobku: | 31.5 cm |
| Výška výrobku: | 6.5 cm |
| Délka kartonu: | 33.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03158 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 25 |
| Země původu: | CN |

