Náramky svítící 15ks
Kód produktu: W889630
Slevová skupina: A
Svítící náramky, 15 ks v balení. Výborná věc na koncerty, rozzáří se při pohybu ruky a tak vytvoří tu pravou atmosféru. Stačí pohnout rukou a náramek se aktivuje.
Podobné produkty
Popis produktu
Svítící náramky, 15 ks v balení. Výborná věc na koncerty, rozzáří se při pohybu ruky a tak vytvoří tu pravou atmosféru. Stačí pohnout rukou a náramek se aktivuje.Parametry produktu
| Kód produktu | W889630 |
| Ean produktu | 8590331326648 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 15.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 5+ |
| Vhodné pro: | Předškoláka |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 3.5 cm |
| Šířka výrobku: | 26.0 cm |
| Výška výrobku: | 3.5 cm |
| Délka balení: | 20.5 cm |
| Šířka balení: | 27.0 cm |
| Výška balení: | 14.0 cm |
| Délka kartonu: | 43.0 cm |
| Šířka kartonu: | 42.0 cm |
| Výška kartonu: | 29.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.05237 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 38249996 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 24 |
| Balení velké: | 144 |
| Země původu: | CN |

