Základní jednotky - A4
Kód produktu: W015112
Slevová skupina: C
Obsah přední strany tvoří jednotky délky, hmotnosti, času, obsahu a objemu, s převody jednotek a s názornými ilustracemi. Ilustrace jsou zvoleny ...
Podobné produkty
Popis produktu
Obsah přední strany tvoří jednotky délky, hmotnosti, času, obsahu a objemu, s převody jednotek a s názornými ilustracemi. Ilustrace jsou zvoleny co nejtypičtěji, aby vedly k jejich snadnému zapamatování a také umožňovaly provádět odhad délky, vzdálenosti, hmotnosti,času, obsahu a objemu. Zadní strana je shodná v ilustracích s přední a slouží k procvičování.Parametry produktu
| Kód produktu | W015112 |
| Ean produktu | 8590331343119 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 29.5 cm |
| Šířka výrobku: | 21.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.1 cm |
| Délka kartonu: | 29.5 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 0.1 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 49059000 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 1 |
| Země původu: | CZ |

