Produkt již je obsažen ve vašich oblíbených
National Geographic maňásek Medvěd Grizzly 23 cm
Kód produktu: W019838
Slevová skupina: D
Medvěd Grizzly nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek z exkluzivní kolekce National Geographic! Unikátní napodobenina zvířátka byla vyrobena z velice ...
Podobné produkty
Popis produktu
Medvěd Grizzly nesmí chybět ve tvé sbírce zvířátek z exkluzivní kolekce National Geographic! Unikátní napodobenina zvířátka byla vyrobena z velice kvalitní plyše a díky tomu je velmi příjemná na dotek. Navleč si maňáska na ruku a užij si spoustu zábavy při hraní divadla. Velikost: 23 cmParametry produktu
| Kód produktu | W019838 |
| Ean produktu | 8004332904236 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 4.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 26.0 cm |
| Šířka výrobku: | 10.0 cm |
| Výška výrobku: | 10.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 60.0 cm |
| Šířka kartonu: | 45.0 cm |
| Výška kartonu: | 25.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.06750 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030041 |
| Počet množství skladem: | Na cestě, Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

