Nočník židle - zelený 35 cm
Kód produktu: W048447
Slevová skupina: C
Nočník židle - zelený. Rozměry 30x30x35 cm. Maximální nosnost 20 kg.
Podobné produkty
Popis produktu
Nočník židle - zelený. Rozměry 30x30x35 cm. Maximální nosnost 20 kg.Parametry produktu
| Kód produktu | W048447 |
| Ean produktu | 8590331003532 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,500 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 7.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 3+ |
| Sezóna: | Jaro-léto |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.5 kg |
| Délka výrobku: | 30.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 35.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 79.0 cm |
| Šířka kartonu: | 33.0 cm |
| Výška kartonu: | 31.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Kusů v displayi: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.08082 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 95030095 |
| Počet množství skladem: | Skladem < 50ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | HU |

