Xylofon zatloukačka krokodýl 25 cm
Kód produktu: W038631
Slevová skupina: A
- Výprodej
Xylofon zatloukačka krokodýl. Rozměry 25x16x12 cm. Kladívko a 3 míčky součástí.
Podobné produkty
Popis produktu
Xylofon zatloukačka krokodýl. Rozměry 25x16x12 cm. Kladívko a 3 míčky součástí.Parametry produktu
| Kód produktu | W038631 |
| Ean produktu | 8590331990351 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,600 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 17.1 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | 18m+ |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | 0 |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.6 kg |
| Délka výrobku: | 26.5 cm |
| Šířka výrobku: | 14.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 76.0 cm |
| Šířka kartonu: | 31.0 cm |
| Výška kartonu: | 105.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.24738 m³ |
| Sortiment: | 1 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 95030055 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 24 |
| Země původu: | CN |

