Notes 40 stran mix na magnet + tužka
Kód produktu: W054020
Slevová skupina: A
Notes na magnet + tužka - Mix. 40 linkovaných stran. 14 variant.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes na magnet + tužka - Mix. 40 linkovaných stran. 14 variant.Parametry produktu
| Kód produktu | W054020 |
| Ean produktu | 8590331039074 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 23.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 11.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 16.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 29.0 cm |
| Výška kartonu: | 46.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 1 ks |
| Objem kartonu: | 0.05870 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 528 |
| Země původu: | CN |

