Notes 13x19,5, 80 listů jednorožec, flitry
Kód produktu: W010916
Slevová skupina: A
Notes je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Sešit se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. pevné desky ...
Podobné produkty
Popis produktu
Notes je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Sešit se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. pevné desky s gumou 80 bílých linkovaných listů Velikost: 13 x 19,5 cmParametry produktu
| Kód produktu | W010916 |
| Ean produktu | 8590331924370 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,200 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 30.3 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.2 kg |
| Délka výrobku: | 12.5 cm |
| Šířka výrobku: | 19.5 cm |
| Výška výrobku: | 2.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 46.0 cm |
| Šířka kartonu: | 36.0 cm |
| Výška kartonu: | 47.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.07783 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 500ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 120 |
| Země původu: | CN |

