Spirálový notes A4 linkovaný, 100l, 4v1
Kód produktu: W001654
Slevová skupina: D
Linkovaný sešit s pevnějším omyvatelným obalem v kroužkové vazbě se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným ...
Podobné produkty
Popis produktu
Linkovaný sešit s pevnějším omyvatelným obalem v kroužkové vazbě se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři nebo na cesty. možnost vytržení listu bez zbytků papíru ve spirále děrování pro zařazení do pořadače 4 barevné rozdělovače Listy: linkované Provedení: kroužkový/spirála Formát: A4 Počet listů: 100 Rozměry: 29,7 x 22 cmParametry produktu
| Kód produktu | W001654 |
| Ean produktu | 3830057061917 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,700 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 8.5 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.7 kg |
| Délka výrobku: | 24.0 cm |
| Šířka výrobku: | 30.0 cm |
| Výška výrobku: | 2.0 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 31.0 cm |
| Šířka kartonu: | 26.0 cm |
| Výška kartonu: | 19.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 0 |
| Balení velké: | 12 |
| Země původu: | SI |

