Notes spirála nelinkovaný 9,5x13 cm, 50 stran - MIX
Kód produktu: W019377
Slevová skupina: A
Notes spirála o velikosti 9,5x13 cm MIX. 50 nelinkovaných stran. Různé barevné provedení.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála o velikosti 9,5x13 cm MIX. 50 nelinkovaných stran. Různé barevné provedení.Parametry produktu
| Kód produktu | W019377 |
| Ean produktu | 8590331941117 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 24.2 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 13.0 cm |
| Šířka výrobku: | 1.5 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 48.0 cm |
| Šířka kartonu: | 27.0 cm |
| Výška kartonu: | 48.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.06075 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 200ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

