Notes 50 stran 7,8x16 cm
Kód produktu: W885810
Slevová skupina: A
- Novinka
Linkovaný notes ve tvaru iPhone se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři nebo ...
Podobné produkty
Popis produktu
Linkovaný notes ve tvaru iPhone se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. Je nenahraditelným pomocníkem doma, v kanceláři nebo na cesty. pevné obal 50 bílých linkovaných listů Rozměry: 7,8 x 16 cmParametry produktu
| Kód produktu | W885810 |
| Ean produktu | 8590331340002 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.0 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Vhodné pro: | Pro všechny |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Typ a počet baterií: | |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.0 cm |
| Šířka výrobku: | 16.0 cm |
| Výška výrobku: | 0.6 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 35.0 cm |
| Šířka kartonu: | 20.0 cm |
| Výška kartonu: | 51.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.03570 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 1 |
| Balení velké: | 360 |
| Země původu: | CN |

