Notes lepený Koně MINI 40l 6x8,5 cm
Kód produktu: W885463
Slevová skupina: A
Notes s motivem koně je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Sešit se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. ...
Podobné produkty
Popis produktu
Notes s motivem koně je nenahraditelným pomocníkem ve škole, doma i na cestách. Sešit se skvěle hodí na poznámky, myšlenky, nápady nebo vzpomínky. pevné desky nelinkovaný ( čistý papír) Velikost: 6 x 8,5 cm Varianty zasíláme dle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, připište ji do poznámky v objednávce.Parametry produktu
| Kód produktu | W885463 |
| Ean produktu | 8590331256907 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 0.0 kg |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Baterie v balení: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.0 kg |
| Délka výrobku: | 6.0 cm |
| Šířka výrobku: | 8.5 cm |
| Výška výrobku: | 0.5 cm |
| Délka balení: | 6.0 cm |
| Šířka balení: | 8.5 cm |
| Výška balení: | 5.0 cm |
| Délka kartonu: | 42.0 cm |
| Šířka kartonu: | 21.0 cm |
| Výška kartonu: | 21.0 cm |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | ČR |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 0 |
| Země původu: | CZ |

