Notes spirála linkovaný 50 stran, 14x14 cm - 3D Jednorožec
Kód produktu: W017751
Slevová skupina: A
Notes spirála linkovaný o velikosti 14x14 cm, 50 stran. 4 různé barvy a motivy 3D Jednorožce.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes spirála linkovaný o velikosti 14x14 cm, 50 stran. 4 různé barvy a motivy 3D Jednorožce.Parametry produktu
| Kód produktu | W017751 |
| Ean produktu | 8590331939404 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 20.4 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 16.5 cm |
| Šířka výrobku: | 2.0 cm |
| Výška výrobku: | 17.5 cm |
| Délka balení: | 0.0 cm |
| Šířka balení: | 0.0 cm |
| Výška balení: | 0.0 cm |
| Délka kartonu: | 45.0 cm |
| Šířka kartonu: | 35.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Objem kartonu: | 0.04725 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 1000ks |
| Balení malé: | 12 |
| Balení velké: | 240 |
| Země původu: | CN |

