Notes linkovaný 14x8,6 cm, 80 stran - MIX
Kód produktu: W044975
Slevová skupina: A
Notes o velikosti 14x8,6 cm - MIX. 80 linkovaných stran. 4 varianty. 28 ks v displeji.
Podobné produkty
Popis produktu
Notes o velikosti 14x8,6 cm - MIX. 80 linkovaných stran. 4 varianty. 28 ks v displeji.Parametry produktu
| Kód produktu | W044975 |
| Ean produktu | 8590331999255 |
| Záruční doba | 2 roky záruka |
| Váha | 0,100 Kg |
| Hmotnost jednoho kartonu: | 21.6 kg |
| Určeno pro: | Kluky i Holky |
| Doporučený věk: | |
| Sezóna: | Celorok |
| Je na baterie: | NE |
| Hmotnost jednoho kusu včetně balení: | 0.1 kg |
| Délka výrobku: | 8.6 cm |
| Šířka výrobku: | 1.0 cm |
| Výška výrobku: | 14.0 cm |
| Délka balení: | 15.5 cm |
| Šířka balení: | 15.5 cm |
| Výška balení: | 32.0 cm |
| Délka kartonu: | 44.0 cm |
| Šířka kartonu: | 34.0 cm |
| Výška kartonu: | 30.0 cm |
| Min. prodejní množství: | 28 ks |
| Kusů v displayi: | 28 ks |
| Objem kartonu: | 0.04488 m³ |
| Sortiment: | 2 |
| Země původu: | mimo EU |
| Nomenklatura: | 48201030 |
| Počet množství skladem: | Skladem > 50ks |
| Balení malé: | 28 |
| Balení velké: | 224 |
| Země původu: | CN |

